Oficjalny profil na Facebooku

„Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza.”

M. Kownacka

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Drogi Rodzicu,

Jeśli chciałbyś zapisać do nas swojego przyszłego przedszkolaka, wypełnij KARTĘ ZGŁOSZENIA, prześlij ją na naszego maila lub przynieś osobiście. Jeśli chciałbyś poznać nas bliżej, zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy się na spotkanie. Przedstawimy nasze przedszkole, harmonogramy oraz plany zajęć. Do zobaczenia w Mistrzach Zabawy 🙂

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Drogi Rodzicu,

Do zobaczenia w Mistrzach Zabawy

…………………………………………………

ADAPTACJA NOWYCH DZIECI DO PRZEDSZKOLA

Zapraszamy nowo przyjętych przedszkolaków na tydzień adaptacyjny. ????‍?‍??
Termin: 25.08 – 31.08
Czas trwania: ok. 1,5 h (indywidualnie ustalane juz na miejscu z nauczycielami)

Kilka ważnych informacji:
1. Rodzic nie wchodzi z dzieckiem do sali.
2. Dziecko nie przynosi żadnego jedzenia. Może mieć podpisaną butelkę lub bidon z wodą.
3. Należy donieść brakującą dokumentację (np. Kartę informacyjną o dziecku).
4. Należy przyjść z uśmiechem i odwagą! ❤ Tu mowa o rodzicach, my resztą się zajmiemy. ?
W razie pytań, można dzwonić na telefon przedszkolny:
? 507 607 221
Do zobaczenia! ?

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich malutkich, nowych Mistrzów zapisanych
na rok szkolny 2017/2018 na zajęcia adaptacyjne, które zaczynają się już od poniedziałku (28.08.)
od godziny 10.00.  Jednocześnie przypominamy o obowiązkowym zebraniu dla wszystkich rodziców,
które odbędzie się 4.09. o godzinie 17.00.